Vážení zákazníci, náš e-shop je i během současné situace plně v provozu a jsme připraveni udělat maximum, abychom vám objednané zboží dodali co nejrychleji. Z důvodu ochrany pracovníků kurýrní služby je však nyní možné platit pouze převodem na účet (ne tedy dobírkou či platební kartou při převzetí). Samotná předávka zboží se pak realizuje bez přímého osobního kontaktu s kurýrem. Děkujeme za pochopení.

10 výhod Element Systemu

V našem e-shopu si z pohodlí domova v klidu a s dostatečným časem na rozhodování objednáte veškeré potřebné díly pro vaši zamýšelnou nástěnnou regálovou sestavu. Sepsali jsme 10 důvodů, proč byste měli být s našimi produkty a službami spokojeni.

1. Pro každou místnost 
Regálový a policový systém ELEMENT SYSTEM najde uplatnění od sklepa až po ložnici


2. Pro každý prostor 

Nezáleží na tvaru místnosti a stropu. S prvky ELEMENT SYSTEM efektivně využijete (na rozdíl od běžně dostupných regálů) každý centimetr prostoru.


3. Snadná montáž

Nástěnné lišty připevníte během několika minut a pak už jen bez použití nářadí umisťujete police a další prvky svojí sestavy. Zvládne to každý!


4. Design 

Vzhled, nabídka barev i povrchová úprava jsou přizpůsobeny interiérovému použití, a to i v ryze obytných místnostech a kancelářích.


5. Flexibilita 

Rozvržení polic a prvků sestavy lze velmi snadno a rychle měnit podle aktuálních potřeb, a to bez použití nářadí.


6. Kvalita 

ELEMENT SYSTEM je německý výrobce s více než padesátiletou tradicí a na sortiment nástěnných lišta a nosníků nabízí desetiletou záruku.


7. Cena 

Z porovnání s běžně dostupnými regály vychází ELEMENT SYSTEM velmi příznivě. Napjatý rozpočet při zařizování domácnosti vám tedy určitě nezruinuje.


8. Nabídka 

Jako jediní v Česku nabízíme kompletní sortiment tak, abyste mohli naplno využít všech možností, které ELEMENT SYSTEM nabízí.


9. Jednoduché objednání 

Přehledný e-shop vás provede objednávkou a najdete zde i praktické tipy pro návrh svojí sestavy a její následnou montáž.


10. Doprava 

Všechny komponenty dopravíme prostřednictvím přepravní služby přímo k vám domů. Nemusíte nic vozit vlastním autem z obchodu. Dodáváme i na Slovensko.

regál na knihy ELEMENT SYSTEM

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.