10 výhod Element Systemu

V našem e-shopu si z pohodlí domova v klidu a s dostatečným časem na rozhodování objednáte veškeré potřebné díly pro vaši zamýšelnou nástěnnou regálovou sestavu. Sepsali jsme 10 důvodů, proč byste měli být s našimi produkty a službami spokojeni.

1. Pro každou místnost 
Regálový a policový systém ELEMENT SYSTEM najde uplatnění od sklepa až po ložnici


2. Pro každý prostor 

Nezáleží na tvaru místnosti a stropu. S prvky ELEMENT SYSTEM efektivně využijete (na rozdíl od běžně dostupných regálů) každý centimetr prostoru.


3. Snadná montáž

Nástěnné lišty připevníte během několika minut a pak už jen bez použití nářadí umisťujete police a další prvky svojí sestavy. Zvládne to každý!


4. Design 

Vzhled, nabídka barev i povrchová úprava jsou přizpůsobeny interiérovému použití, a to i v ryze obytných místnostech a kancelářích.


5. Flexibilita 

Rozvržení polic a prvků sestavy lze velmi snadno a rychle měnit podle aktuálních potřeb, a to bez použití nářadí.


6. Kvalita 

ELEMENT SYSTEM je německý výrobce s více než padesátiletou tradicí a na sortiment nástěnných lišta a nosníků nabízí desetiletou záruku.


7. Cena 

Z porovnání s běžně dostupnými regály vychází ELEMENT SYSTEM velmi příznivě. Napjatý rozpočet při zařizování domácnosti vám tedy určitě nezruinuje.


8. Nabídka 

Jako jediní v Česku nabízíme kompletní sortiment tak, abyste mohli naplno využít všech možností, které ELEMENT SYSTEM nabízí.


9. Jednoduché objednání 

Přehledný e-shop vás provede objednávkou a najdete zde i praktické tipy pro návrh svojí sestavy a její následnou montáž.


10. Doprava 

Všechny komponenty dopravíme prostřednictvím přepravní služby přímo k vám domů. Nemusíte nic vozit vlastním autem z obchodu. Dodáváme i na Slovensko.

regál na knihy ELEMENT SYSTEM