Vážení zákazníci, náš e-shop je i během současné situace plně v provozu a jsme připraveni udělat maximum, abychom vám objednané zboží dodali co nejrychleji. Z důvodu ochrany pracovníků kurýrní služby je však nyní možné platit pouze převodem na účet (ne tedy dobírkou či platební kartou při převzetí). Samotná předávka zboží se pak realizuje bez přímého osobního kontaktu s kurýrem. Děkujeme za pochopení.

Regály do domácnosti

Potřebu maximálně využít prostor ve vaší domácnosti, garáži či sklepě, má většina z nás. Drtivá většina systémů nabízených v hobbymarketech (IKEA, OBI, Hornbach, Baumax, Bauhaus atd.) však jen málokdy dokáže přinést 100 % užitek. Je to způsobeno nejen omezenou nabídkou, ale i velkou unifikovaností nabízených regálů se stojinami.

My se jako jediní v Česku specializujeme na značku ELEMENT SYSTEM, která představuje univerzální regálové a policové řešení vašich potřeb. ELEMENT SYSTEM vám umožní využít jakýkoliv prostor tak, že budete sami překvapeni, kolik věcí v něm lze následně skladovat. Díky široké nabídce příslušenství (drátěné police, plechové policedržákydrátěné koše atd.) je vhodný i pro zařizování šaten, prádelen, komor či spíží na jídlo.

Navštivte sekci Inspirace pro vás a posuďte sami, jak elegantně a přitom účelně může vypadat moderní regálová sestava. Zaujalo vás to? Pak se podívejte Jak na to...

... a v případě jakýchkoliv dotazů jsme vám samozřejmě plně k dispozici na emailu: obchod@elementregaly.cz nebo na telefonu 734 858 656. Rádi vám poradíme a případně na základě vámi dodaných informací i navrhneme nejvhodnější řešení (jaké zvolit nosníky či lišty, jaké prvky lze bezproblémů kombinovat atd.).

regál a držáky o garáže ELEMENT SYSTEM 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.