Regály do domácnosti

Potřebu maximálně využít prostor ve vaší domácnosti, garáži či sklepě, má většina z nás. Drtivá většina systémů nabízených v hobbymarketech (IKEA, OBI, Hornbach, Baumax, Bauhaus atd.) však jen málokdy dokáže přinést 100 % užitek. Je to způsobeno nejen omezenou nabídkou, ale i velkou unifikovaností nabízených regálů se stojinami.

My se jako jediní v Česku specializujeme na značku ELEMENT SYSTEM, která představuje univerzální regálové a policové řešení vašich potřeb. ELEMENT SYSTEM vám umožní využít jakýkoliv prostor tak, že budete sami překvapeni, kolik věcí v něm lze následně skladovat. Díky široké nabídce příslušenství (drátěné police, plechové policedržákydrátěné koše atd.) je vhodný i pro zařizování šaten, prádelen, komor či spíží na jídlo.

Navštivte sekci Inspirace pro vás a posuďte sami, jak elegantně a přitom účelně může vypadat moderní regálová sestava. Zaujalo vás to? Pak se podívejte Jak na to...

... a v případě jakýchkoliv dotazů jsme vám samozřejmě plně k dispozici na emailu: obchod@elementregaly.cz nebo na telefonu 734 858 656. Rádi vám poradíme a případně na základě vámi dodaných informací i navrhneme nejvhodnější řešení (jaké zvolit nosníky či lišty, jaké prvky lze bezproblémů kombinovat atd.).

regál a držáky o garáže ELEMENT SYSTEM