Vážení zákazníci, náš e-shop je i během současné situace plně v provozu a jsme připraveni udělat maximum, abychom vám objednané zboží dodali co nejrychleji. Z důvodu ochrany pracovníků kurýrní služby je však nyní možné platit pouze převodem na účet (ne tedy dobírkou či platební kartou při převzetí). Samotná předávka zboží se pak realizuje bez přímého osobního kontaktu s kurýrem. Děkujeme za pochopení.

Návod: Jak nejlépe připevnit dřevěnou polici k nosníku PRO

Nosník PRO představuje základní řešení pro začlenění dřevěných polic do vaší nástěnné regálové sestavy. Je to nejlevnější a nejjednodušší způsob s celou řadou variabilních možností.

Na krátkém instruktážním videu vám názorně ukážeme, jak nejlépe připevnit dřevěnou polici k nosníku PRO za pomoci nasazovacího držáku polic, který je k dispozici i v oboustranném provedení. Nosník PRO lze použít jak s jednořadou nástěnnou lištou, tak u dvouřadých nástěnných lišt.

Pokud máte nástěnnou regálovou sestavu navrženou tak, že nehrozí, že by se police mohly vysunout do strany (např. vsazení do niky či vestavěné skříně), není použití nasazovacích držáků nutné.

Nosník PRO se rovněž používá k uložení systémových plechových polic - krátká instruktáž o tomto typu použití je v samostatném příspěvku na našem blogu.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.